Euro 2012. Cristiano Ronaldo zakończył turniej "Między słowami"

0 : 0
Informacje
Euro 2012 - Półfinały
Środa 27.06.2012 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
Wynik
Portugalia
0
Hiszpania
0
Rozpoczynają się rzuty karne w meczu Hiszpanii z Portugalią. Cristiano Ronaldo podchodzi do bramkarza Rui Patricio i szepcze mu coś do ucha. Jeszcze nie wie, że na tym skończy się jego udział w Euro 2012
Cristiano Ronaldo marzył o tym, by wraz z Portugalią sięgnąć po jej pierwszy tytuł w seniorskiej piłce w dziejach. W 2004 roku, w finale portugalskich mistrzostw się nie udało - wtedy był jeszcze bardzo młody. Teraz dojrzał, a Portugalia przez cały turniej grała znakomicie. Szansa była ogromna.

W decydującym momencie Cristiano Ronaldo nie strzelił gola Hiszpanom - ani z akcji, ani z trzech rzutów wolnych. Nie miał też szansy z rzutu karnego, gdyż zanim przyszła jego kolej, Portugalia odpadła.

Kto by przypuszczał, że udział asa Realu Madryt w Euro 2012 skończy się szeptem. Cristiano Ronaldo przed serią rzutów karnych podszedł do bramkarza reprezentacji Portugalii Rui Patricio i szepnął mu coś do ucha. Coś, co być może pomogło golkiperowi obronić pierwszy rzut karny Xabiego Alonso, kolegi klubowego Cristiano Ronaldo.

Jaką tajemnicę zdradził bramkarzowi as portugalskiej drużyny? Czy jak Bill Murray w filmie "Między słowami" wyszeptał sekret, o którym nigdy się nie dowiemy?

Tak jak w tamtym filmie, ten tajemniczy szept zakończył udział wielkiej gwiazdy w widowisku.