Euro 2012. Remis w przerwie meczu Niemcy - Portugalia

Po 45 minutach drugiego meczu Grupy B Niemcy bezbramkowo remisują z Portugalią. We wcześniejszym sobotnim spotkaniu Holandia przegrała 0:1 z Danią, która jest na tę chwilę liderem ?grupy śmierci?.
0
Portugalia gra bardzo defensywnie, dzięki czemu Niemcy mogą wymieniać mnóstwo podań i kontrolować spotkanie - mają 63% posiadania piłki. Podopieczni Joachima Loewa często goszczą pod bramką rywali, ale mają problemy ze skutecznością. Szczególnie rozczarowująco prezentuje się Thomas Mueller.

Mimo przewagi Niemców najlepszą okazję w pierwszej połowie miała Portugalia - tuż przed przerwą Pepe trafił w poprzeczkę, a piłka odbiła się od linii bramkowej. Portugalski obrońca domagał się uznania bramki, ale powtórki pokazały, że piłka nie przekroczyła linii.

Przykazania Joachima Loewa. » Co reprezentacji Niemiec wolno, a czego nie?