Konkurs adidas i Sport.pl. Zgarnij oryginalną piłkę prosto z meczu Euro 2012!

Marzysz o piłce, którą gola strzelił Lewandowski, Iniesta czy Balotelli? W naszym najnowszym konkursie proponujemy Ci prawdziwe piłkarskie rarytasy, których próżno szukać w sklepach, czyli oryginalne meczowe futbolówki prosto z polskich boisk Euro 2012. Wystarczy, że pokażesz nam, że potrafisz kibicować. Konkurs startuje w piątek 8 czerwca o godzinie 12.
Konkurs Sport.pl i adidas rozegra się za pośrednictwem facebookowym profilu Sport.pl. Nagrody są wyjątkowe - rozdamy Wam 15 piłek meczowych, którymi podczas spotkań Euro 2012 będą kopać najlepsi piłkarze Europy. Być może wygrasz piłkę, która wpadła do siatki po strzale Roberta Lewandowskiego! W tym celu przeprowadzimy konkurs składający się z ośmiu edycji, a w każdej z nich do wygrania będą dwie futbolówki z meczów rozgrywanych w Polsce (poza ostatnią, ósmą edycją, w której do wygrania będzie jedna piłka). Nagrody sponsoruje oficjalny partner Euro 2012 - firma adidas.

Aby wziąć udział w naszej zabawie należy wejść do specjalnie przygotowanej aplikacji konkursowej i za pomocą zdjęcia przekonać nas i innych użytkowników, że potraficie kibicować. Fotografia nie musi pochodzić ze spotkania reprezentacji Polski ani z Euro 2012.

Musi oddawać ducha kibicowania.

Pamiętajcie, że możecie dodać tylko jedno zdjęcie - po opublikowaniu nie ma opcji usunięcia lub zmiany fotografii. Do zabawy (i głosowania na wasze propozycje) zaproście znajomych (każdy może oddać jeden głos na jedno zdjęcie). Jury (komisja konkursowa Sport.pl) spośród 20 najlepiej ocenionych zgłoszeń, po każdym z 8 konkursów, wybierze zwycięzców, do których trafią nagrody. Warto obserwować więc "poczynania" swojej fotografii i walczyć o awans do ścisłego finału, gdzie wszystko się może zdarzyć.

Więcej o: