Sport.pl nadaje na Snapchacie

Redakcja Sport.pl korzysta z aplikacji Snapchat. Dodając do znajomych Sport.pl, użytkownicy narzędzia mogą otrzymywać snapy wysyłane przez dziennikarzy serwisu w trakcie najważniejszych wydarzeń. Bądźcie z nami podczas losowania grup Euro 2016 we Francji!
Użytkownicy Snapchata, którzy dodadzą do znajomych Sport.pl, będą mogli oglądać zdjęcia i krótkie materiały wideo tworzone przez redakcję. - Chcemy pokazać najciekawsze sportowe wydarzenia, które relacjonują nasi dziennikarze. Snapchat stawia na emocje i uchwycenie chwili, co pozwala przeżywać wydarzenia na żywo. To świetna okazja do zobaczenia sportu od kuchni - mówi Bartosz Raj, redaktor naczelny Sport.pl.

Od piątku nasi wysłannicy - popularni w social mediach dziennikarze Michał Zachodny i Paweł Wilkowicz - są w Paryżu, gdzie w sobotę (godzina 18) odbędzie się losowanie. Michał i Paweł, tak jak podczas meczów kadry, będą pokazywać kulisy losowania, czyli wszystko to, czego nie zobaczycie w telewizji.

Jak nas znaleźć?

Jak dodać Sport.pl do obserwowanych? Wystarczy w aplikacji Snapchat kliknąć na duszka u góry ekranu, następnie: Dodaj znajomych, wpisać nick: sport.pl i kliknąć na ikonę z plusem obok nazwy konta. Snapy od dziennikarzy redakcji będą wyświetlały się w historiach.

Snapchat zdobywa w Polsce coraz większą popularność, głównie wśród najmłodszych użytkowników smartfonów. Sport.pl to pierwsza redakcja sportowa w Polsce, która zdecydowała się komunikować z użytkownikami za pomocą konta redakcyjnego w tej aplikacji.