Sobotnie relacje Sport.pl: Arsenal, liga hiszpańska, walka Adamka...

Wieczorna walka Tomasza Adamka ze Steve'em Cunninghamem będzie najciekawszym punktem sportowej soboty. Nie zabraknie także piłkarskich emocji.
Real Valladolid - FC Barcelona 18:00

Real Valladolid przed dwoma tygodniami zdołał postraszyć Real Madryt, przegrywając po walce 2:3. Co pokażą w meczu z liderującą Barceloną? Zapraszamy na relację na żywo w Sport.pl od 18.

Malaga - Real Madryt 20:00

W hicie 17. kolejki trzeci w tabeli Real Madryt zagra z czwartą Malagą. Jak gospodarze zareagują na piątkową wiadomość o dyskwalifikacji przez UEFA? Zapraszamy na relację na żywo w Sport.pl od 20.

gala boksu z Adamkiem 20.00

Także o 20 rozpocznie się gala boksu, w czasie której Tomasz Adamek zmierzy się ze Steve'em Cunninghamem. Zapraszamy na relację na żywo w Sport.pl.

Relacje na żywo możesz śledzić także na smartfonie!

Wszystkie relacje Sport.pl możesz czytać także jeśli nie jesteś akurat przy komputerze. Nie ważne, czy ścinasz choinkę, robisz zakupy, sprzątasz czy gotujesz - możesz śledzić relacje za pomocą smartfona lub innego urządzenia mobilnego. Zachęcamy do ściągnięcia aplikacji Sport.pl Live na Androida lub korzystanie z mobilnej wersji naszego serwisu - m.sport.pl.