Ekstraklasa. Mecz Lecha z Legią przy pełnych trybunach. Wszystkie bilety sprzedane!

Niespełna trzy godziny po rozpoczęciu otwartej sprzedaży biletów na mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa wszystkie wejściówki zostały sprzedane. Szlagier ekstraklasy 9 kwietnia obejrzy ponad 41 tys. kibiców.
Dla obu drużyn spotkanie 28. kolejki ekstraklasy będzie niezwykle ważne, ponieważ może zdecydować o tym, który zespół zakończy sezon zasadniczy na wyższej pozycji. Nic dziwnego, że klasyk naszej rodzimej ligi wzbudził wielkie zainteresowanie wśród kibiców "Kolejorza". - Wszystkie bilety zostały sprzedane w błyskawicznym tempie. Sama przedsprzedaż od 20 marca zapełniła nam ponad połowę stadionu. W czwartek ruszyła otwarta sprzedaż wejściówek i trwała niecałe trzy godziny. Klasyk na Inea Stadionie obejrzy ponad 41 tys. widzów - mówi w rozmowie ze Sport.pl Łukasz Borowicz, rzecznik prasowy Lecha Poznań.

Kibice, którzy nie zdążyli kupić biletów wciąż jednak mają na to szanse. - W systemie wciąż mogą pojawić się pojedyncze wejściówki z puli rezerwacji sponsorskich. Zdarza się również, że fani po rezerwacji rezygnują z kupna - tłumaczy Borowicz.

Stadion przy ul. Bługarskiej zapełni się po raz trzeci w tym sezonie. Wcześniej komplet widzów oglądał spotkania Lecha z Arką Gdynia i Górnikiem Łęczną, ale wtedy pomogły w tym dzieci z wielkopolskich szkół, które zostały zaproszone w ramach akcji "Kibicuj z klasą".

Mecz Lecha z Legią odbędzie się w niedzielę o godz. 18.