III liga - piłka nożna. Rezerwy Lecha Poznań zdemolowały rywali i przerwały fatalną passę

Lech II Poznań pokonał na wyjeździe Leśnika Manowo aż 5:0 w 10. kolejce III ligi grupy II. Lechici przerwali tym samym passę trzech ligowych porażek z rzędu.
W efektownym stylu lechici przerwali fatalną passę porażek na trzecioligowych boiskach. W poprzednich trzech kolejkach ulegli kolejno GKS Przodkowo, KKS Kalisz i Sokołowi Kleczew. W sobotę rezerwy Kolejorza mierzyły się z Leśnikiem Manowo.

Lech II Poznań wreszcie jednak wygrał - i to w jakim stylu! Zespół Ivana Djurdjevicia pokonał Leśnika aż 5:0 - po dwa dwie bramki zdobyli Jakub Moder i Krzysztof Kołodziej, a jednego gola strzelił wracający do rezerw Niklas Zulciak.

Lechici zajmują obecnie dziewiąte miejsce w grupie drugiej III ligi, ale mają jedno spotkanie zaległe.

Lech II Poznań - Leśnik Manowo 5:0 (2:0)

Bramki: Jakub Moder (dwie), Krzysztof Kołodziej (dwie), Niklas Zulciak.

Lech II Poznań: Dąbrowski - Wasielewski, Cindrić, Banaszak, Magdziak - Pawlicki, Spychała - Chodyna, Moder, Mielcarek - Kołodziej.