Sport.pl

Prezes Stali Mielec tłumaczy się z rekomendacji dla Józefa Wojciechowskiego

Jacek Orłowski, prezes Stali Mielec wydał specjalne oświadczenie, w którym tłumaczy się ze swojej rekomendacji dla ubiegającego się o fotel prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Józefa Wojciechowskiego. - Decyzję podjąłem spontanicznie, bez konsultacji z zarządem - czytamy w oficjalnym piśmie.
Józef Wojciechowski będzie kandydował na prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Były właściciel Polonii Warszawa został zarejestrowany jako działacz Stali Rzeszów. Wojciechowski uzyskał rekomendację 14 klubów, w tym pierwszoligowej Stali Mielec. Nie był to najlepszy ruch ze strony beniaminka, a szczególnie prezesa mieleckiego klubu Jacka Orłowskiego. Gdy sprawa wyszła na jaw w czwartek w Stali zwołano posiedzenie zarządu. Po nim prezes Orłowski tak tłumaczył się z rekomendacji dla Wojciechowskiego: "Rekomendacja dla Pana Józefa Wojciechowskiego została udzielona na podstawie mojej samodzielnej decyzji, którą podjąłem spontanicznie bez konsultacji z Zarządem Klubu, w tak zwanej presji chwili, miedzy innymi na podstawie sugestii wskazujących na znaczne poparcie w wielu polskich klubach" - pisze Orłowski.

Dalej czytamy: "Zarząd Klubu FKS Stal Mielec na posiedzeniu w tej sprawie, które odbyło się w dniu 29 września 2016 roku, zdecydował o poparciu wyłącznie dla kandydata Pana Zbigniewa Bońka, wycofując rekomendację dla Pana Józefa Wojciechowskiego. Przedstawiciel reprezentujący Klub FKS Stal Mielec podczas nadchodzących wyborów na funkcję prezesa PZPN udzieli poparcia dla Pana Zbigniewa Bońka, nawiązując tym samym do wielu opinii środowiska Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Wszystkich zainteresowanych przepraszam za zaistniałe zamieszanie" - napisał Orłowski.

Kojarzycie tych piłkarzy? Mieli być największymi gwiazdami futbolu!
Tych ciekawostek nie znają najwięksi fani piłki nożnej. Ile razy Barcelona wygrała z Dundee? Zdziwisz się


Zdjęcie Nike Polska - koszulka RPOL15 Zdjęcie Nike Polska - koszulka RPOL16 Zdjęcie Nike Polska spodenki SPOL37
Nike Polska - koszulka RPOL15 Nike Polska - koszulka RPOL16 Nike Polska spodenki SPOL37
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (26)
Prezes Stali Mielec tłumaczy się z rekomendacji dla Józefa Wojciechowskiego
Zaloguj się
 • andree111111

  Oceniono 6 razy 4

  No teraz zarząd powinien go spontanicznie wy...ć.

 • vidi12

  Oceniono 6 razy 4

  Wojciechowski to taki polski mały Donald Tramp... no, trampek :)

 • jaklop49

  Oceniono 6 razy 4

  Skąd poparcie? Kasa,misiu,kasa...

 • kapralwojtek

  Oceniono 3 razy 3

  Gruba ta koperta była.

 • bekazidiotow

  Oceniono 2 razy 2

  Można wiele mówić o PZPN'ie, ale od kiedy p. Boniek jest jego prezesem w końcu coś w tej polskiej piłce zaczęło się dziać. Wiele jest jeszcze do zrobienia, ale porównując jego prezesurę z tym, co stołek miał przyspawany do tyłka (czyt. Lato), zrobiono "niesamowity" postęp.

 • condor-2

  Oceniono 2 razy 2

  wykopać skorumpowanego prezia,zasadżcie mu kilka kopów z czuba,szmaciarz.

 • mm0427

  Oceniono 2 razy 2

  Dlaczego bogaty facet ze złotym zegarkiem i odpowiednim stylem życia świadczącym o jego priorytetach nagle zdobywa szansę na intratne stanowisko???
  Pytacie poważnie?
  Dobra zmiana....

 • qqwsmma

  Oceniono 1 raz 1

  kasa misiu, kasa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX