Vive po raz pierwszy w Lidze Mistrzów, "Kielce Biegają" [PLAN WEEKENDU]

Sportowy weekend czyli co, gdzie, kiedy na świętokrzyskich arenach?
PIŁKA RĘCZNA

LIGA MISTRZÓW: Vive Tauron Kielce - IFK Kristianstad, Hala Legionów przy ul. Leszka Drogosza, sobota godz. 15:30

I LIGA: KSSPR Końskie - AZS AWF Biała Podlaska, hala przy ul. Stoińskiego, sobota godz. 18

I LIGA KOBIET: Korona Handball Kielce - SMS ZPRP Płock, hala przy ul. Krakowskiej, sobota godz. 13:30

II LIGA: Wisła Sandomierz, Viret Zawiercie, hala przy ul. Patkowskiego, sobota godz. 18, AZS UJK Kielce - Krakowiak Szkoła Gortata Kraków, hala przy ul. Świętokrzyskiej, sobota godz. 19:30

PIŁKA NOŻNA

III LIGA: KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Cosmos Nowotaniec, sobota godz. 16

IV LIGA: Korona II Kielce - Moravia Morawica, sobota godz. 11, Alit Ożarów - Sparta Kazimierza Wielka, sobota godz. 15, ŁKS Łagów - Czarni Połaniec, Nida Pińczów - Partyzant Radoszyce, Unia Sędziszów - Wisła Sandomierz, Łysica Bodzentyn - Lubrzanka Kajetanów, Nidzianka Bieliny - Hetman Włoszczowa, Pogoń Staszów - Zdrój Busko Zdrój, Naprzód Jędrzejów - Neptun Końskie, wszystkie mecze niedziela godz. 15

KLASA OKRĘGOWA: Gród Wiślica - Wicher Miedziana Góra, GKS Nowiny - Klimontowianka Klimontów - oba mecze sobota godz. 15, Sparta Dwikozy - GKS Rudki, Kamienna Brody - Lechia Strawczyn, Stal Kunów - Zenit Chmielnik, Granat Skarżysko-Kamienna - Orlicz Suchedniów, Gród Ćmińsk - Piast Stopnica, Polanie Muszkieter Pierzchnica - Star Starachowice - wszystkie mecze niedziela godz. 15.

MECZ OLDBOJÓW: Korona Kielce - Zdrój Busko-Zdrój, stadion przy ul. Szczepaniaka, sobota, godz. 14.30.

KOSZYKÓWKA

II LIGA: AZS UJK Kielce - Pro Basket Kutno, hala przy ul. Świętokrzyskiej, sobota godz. 16, AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce - TBV Start Lublin - niedziela godz. 17.

BIEGI

VIII EDYCJA "KIELCE BIEGAJĄ", start i meta w Parku Miejskim im. Stanisława Staszica, sobota od godz. 10

BILARD

VII ELIMINACJA GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH - MEMORIAŁ SZCZEPANA RÓŻYCKIEGO. Kieleckie Centrum Bilardowe Contact przy pl. Moniuszki 2 b, niedziela, godz. 11.15.

BRYDŻ SPORTOWY

VI MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW: Hotel Senator przy ul. Krywki 18 w Starachowicach, piątek i sobota, godz. 9.30, niedziela, godz. 8.30.

FUTSAL

I LIGA: GKS Ekom Futsal Nowiny - Gwiazda Ruda Śląska, hala przy ul. Gimnazjalnej, sobota, godz. 18.30.

Więcej o: