Radomiak zagra z Polonią Warszawa. Ruszyła sprzedaż biletów

Kolejna dawka piłkarskich emocji czekać będzie na kibiców Radomiaka Radom już w najbliższą sobotę. Właśnie wtedy Zieloni podejmą beniaminka - Polonię Warszawa.
Trudno w szeregach obecnych II-ligowców znaleźć tak zasłużonego dla polskiej piłki nożnej klubu jakim jest najbliższy rywal Raodmiaka. Zieloni u siebie podejmą bowiem Polonię Warszawa, a więc pierwszego wicemistrza Polski w historii rozgrywek ligowych, a także pierwszego mistrza kraju w zawodach zorganizowanych zaraz po II wojnie światowej.

Oczywiście od kilkunastu lat warszawiacy lata świetności mają za sobą, ale nazwa nadal przyciąga na trybuny zwolenników klubu.

Już w najbliższą sobotę formę rywali z ul. Konwiktorskiej sprawdzi zespół Radomiaka, a mecz rozpocznie się o godz. 17.30.

Tymczasem właśnie ruszyła sprzedaż biletów na ten mecz, a te można nabywać na kilka sposobów.

Oczywiście przez cały czas wejściówki dostępne będą w sklepie kibica w Galerii Słonecznej. Od środy rozpoczęła się także sprzedaż biletów w kasach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a w dalszym ciągu są one również do nabycia poprzez internetową stronę: https://kupbilet.mosirradom.pl/.

Warto wiedzieć:

Ceny biletów na rundę jesienną sezonu 2016/2017:  TRYBUNA A (wejście od ul. Narutowicza):  - bilet normalny 15 zł  - bilet ulgowy 5 zł (roczniki 2004-2009, za okazaniem legitymacji szkolnej)  - wstęp wolny (rocznik 2010 i młodsi, pod opieką dorosłego)  TRYBUNA B (wejście od Parku Planty):  - bilet normalny 10 zł  - bilet ulgowy 5 zł (roczniki 2004-2009, za okazaniem legitymacji szkolnej)  - wstęp wolny (rocznik 2010 i młodsi, pod opieką dorosłego).