Lubelscy żużlowcy spotkają się z ekipą Czecho-Słowacji

Wprawdzie w Lublinie nie mamy w tym roku ligowej drużyny żużlowej, ale imprezy się odbywają. Na zakończenie sezonu kibice będą mogli obejrzeć jeszcze mecz, w którym zespół Lublinian zmierzy się z Czecho-Słowacją.
Impreza zostanie rozegrana 14 października o godz. 19 na torze przy al. Zygmuntowskich. Naturalnie przy sztucznym świetle.

Kapitanem gospodarzy będzie rekordzista lubelskiego toru - Daniel Jeleniewski, który aktualnie jeździ we Włókniarzu Częstochowa. Wesprze go jeździec łódzkiego Orła, który swą przygodę ze sportem zaczął w Lublinie Oskar Bober oraz wychowankowie lubelskiego KM Cross: Emil Peroń, Kamil Brzeziński, Krystian Włodarczyk, Eryk Borczuch i Maciej Kuromonow. Natomiast w jakim zestawieniu pojadą rywale okaże się wkrótce.

Warto przypomnieć, że wcześniej - oprócz oczywiście zawodów w ramach Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, w których startowała młodzież z KM Cross, turniejów zaplecza kadry juniorów - obył się Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej, w którym startowali najlepsi zawodnicy zaplecza ekstraklasy, także mecz reprezentacji Polski i Danii.

Bilety w cenie od 10 zł (ulgowy w przedsprzedaży), 15 zł (normalny w przedsprzedaży) można kupić na stronie www.kupbilet.pl oraz w dniu meczu w kasach stadionu.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU