Lech Poznań - Arka Gdynia. Drobne problemy Gumnego i Makuszewskiego. Kto na pewno nie zagra?

Nicki Bille i Dariusz Dudka nie są brani pod uwagę przy ustalaniu kadry na niedzielny mecz Lecha Poznań z Arką Gdynia. Problemy zdrowotne mają też Paulus Arajuuri, Robert Gumny i Maciej Makuszewski.
Nicki Bille wciąż leczy kontuzjowany mięsień przywodziciela. Duńczyk po raz ostatni pojawił się na boisku 12 sierpnia, gdy Lech mierzył się z Cracovią. Od tego czasu napastnik Kolejorza krąży między klinikami lekarskimi a salą do rehabilitacji.

Z występu przeciwko Arce Gdynia wykluczony jest też Dariusz Dudka, który nabawił się kontuzji skręcania stawu skokowego. Pierwsze diagnozy mówiły o tym, że doświadczony zawodnik nie będzie zdolny do gry nawet przez miesiąc. - Ale prawdopodobnie już za tydzień będzie do naszej dyspozycji - mówi Nenad Bjelica.

Pod znakiem zapytania stoi występ powracającego do zdrowia Paulusa Arajuuriego. - Decyzja zapadnie po jutrzejszym treningu - zdradza trener Kolejorza.

Nie wiadomo też, czy zdolni do gry będą Robert Gumny oraz Maciej Makuszewski. Obaj zostali poobijani podczas środowego meczu z Ruchem Chorzów.

Do kadry zespoły wraca natomiast Tamas Kadar, który został od niej odsunięty po meczach z Lechią Gdańsk i Pogonią Szczecin. Więcej na ten temat - TUTAJ.