Kolejny były zawodnik Vive komentatorem NC+. "Telewizja zawsze mnie kręciła"

Grzegorz Tkaczyk, były kapitan i pięciokrotny mistrz Polski z Vive Tauron Kielce został komentatorem telewizji NC+.
Popularny "Młody" latem tego roku zakończył sportową karierę. W dalszej grze na parkietach przeszkodził mu uraz barku. Tkaczyk zdecydował się jednak nie odcinać od swojego ukochanego sportu. Wiadomo już, że będzie współpracował z kieleckim klubem. W najbliższych dniach okaże się w jakiej roli.

Tkaczyk będzie również komentatorem telewizji NC+. Pierwszy raz będzie go można usłyszeć już w sobotę podczas meczu Mieszkow Brześć - Vive Tauron Kielce. - Telewizja zawsze mnie kręciła. To bardzo fajna sprawa komentować mecze. Tym bardziej, że wciąż będę blisko piłki ręcznej - mówi portalowi kielce.sport.pl Grzegorz Tkaczyk.

Zadowolenia z jego nowej roli nie kryje również Piotr Karpiński, z którym będzie komentował mecz na Białorusi. - Jestem niezwykle dumny, że Grzegorz zgodził się ze mną skomentować sobotnie spotkanie. Gorąco zapraszam! - mówi Piotr Karpiński, dziennikarz NC+ w oficjalnej informacji prasowej.

Przypomnijmy, że "Młody" to kolejny były zawodnik Vive, który po zakończeniu kariery został komentatorem NC+. Swój debiut w telewizji ma już za sobą Tomasz Rosiński.