Olimpia znowu punktuje. Remis z Błękitnymi

II-ligowi piłkarze Olimpii Zambrów bezbramkowo zremisowali w sobotę na wyjeździe z Błękitnymi Stargard Szczeciński
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Olimpia miała zły początek sezonu, ale ostatnio regularnie punktuje. W sobotę było czwarte spotkanie z rzędu bez porażki. Tym razem zespół z Zambrowa zremisował 0:0 na wyjeździe z Błękitnymi Stargard Szczeciński.

W pierwszych minutach spotkania gospodarze mieli przewagę, ale nie potrafili potwierdzić jej golem. Olimpia przebudziła się w końcówce pierwszej połowy. Po błędzie Macieja Liśkiewicza miała bardzo dobrą okazję do objęcia prowadzenia. Piłkę po strzale Bartosza Biela odbił jednak Przemysław Wróbel.

Po zmianie stron obraz gry był podobny. Ponownie Błękitni prezentowali się lepiej, ale goli nie było. Pojedynek zakończył się więc podziałem punktów.

Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Zambrów 0:0

Błękitni: Wróbel - Szymusik, Liśkiewicz, Baranowski, Rogala - Fadecki, Kazimierowicz Ż, Flis, Magnuski (63. Więcek), Czapłygin Ż (63. Karmański) - Brzeziański (71. Inczewski).

Olimpia: Humerski - Bogusz Ż, Kuczałek, Gogol Ż, Włodarczyk - Bach Ż (69. Buzun), Michałowski (86. Brzeski), Osoliński, Szerszeń (90. M. Jastrzębski), Biel (74. Cesarek) - Piasecki.