Worldbox partnerem Politechniki

AZS Politechniki Warszawskiej SA rozpoczął współpracę z marką Worldbox. Topowy sklep sneakersowy w Polsce został sponsorem stołecznego klubu.
- Worldbox to uznana marka, a my właśnie z takimi chcemy współpracować. Bardzo cieszymy się z podpisanej umowy - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS-u Politechniki Warszawskiej SA. - Siatkarze ONICO AZS Politechniki Warszawskiej otrzymali już od nowego partnera buty, w których będą trenować i grać w meczach PlusLigi - poinformował. - Razem z marką Worldbox w trakcie sezonu 2016/2017 przygotujemy kilka ciekawych akcji i promocji, które zaskoczą fanów - uśmiechnął się.

Pierwsza promocja już trwa i przeznaczona jest posiadaczy karnetów i biletów na mecze ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. Wspomniane osoby uprzywilejowane są do korzystania z rabatów w warszawskich sklepach stacjonarnych Worldbox - tj. Nowy Świat 49 i C.H. Arkadia - w wysokości 15 proc. od aktualnej ceny produktu. Z rabatu skorzystać można także w sklepie online: sportowysklep.pl.

Worldbox jest jednym z największych sklepów sneakersowych w Polsce. Jest to miejsce pełne kolekcji najbardziej znanych marek: Nike, adidas, Reebok, Asics, Jordan Brand, czy New Balance. Worldbox to sklep internetowy oraz dziewięć sklepów stacjonarnych w największych miastach naszego kraju. Worldbox to sklep pełen unikatowych kolekcji znanych, światowych projektantów i niespotykanych butów. To sportowe retro i moda w najlepszym wydaniu.- Wierzymy w istnienie butów z "duszą"; butów, które tworzyły historię i towarzyszyły sportowcom w czasie ich wielkich karier. Wiemy też, że buty służą nie tylko do chodzenia, ale można je również kolekcjonować, a nawet pokochać. Od początku wiedzieliśmy, że pasja do nich łączy ludzi, dzięki czemu zawsze w naszych salonach możesz nie tylko kupić wymarzone modele, ale także o nich porozmawiać z profesjonalnie wyszkoloną kadrą. Przyjdź i sam zobacz, co przygotowaliśmy! - mówią przedstawiciele marki Worldbox.

Więcej informacji o nowym sponsorze oraz jego pełny asortyment znaleźć można na stronie internetowej worldbox.pl.Kibice śmieją się z Legii po katastrofie w Lidze Mistrzów. Prezydent Duda komentuje [MEMY]