Sparingowy turniej Asseco Resovii i Developresu Rzeszów w Kobyłce

Przed zespołami Asseco Resovii i Developresu Rzeszów kolejne spotkania kontrolne. W piątek w Kobyłce turniej rozpoczną siatkarki. Dzień później zagrają wicemistrzowie Polski.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLOprócz Developresu Rzeszów w Kobyłce zagrają orlenligowe zespoły Budowlanych Łódź, Legionovii Legionowo i Polskiego Cukru Muszynianki Enea Muszyna. W piątek rzeszowianki o godz. 19:30 zmierzą się z drużyną z Muszyny. Wcześniej Budowlani powalczą o finał z Legionovią. W sobotę dwa zwycięskie zespoły zagrają o pierwsze miejsce. Przegrani powalczą o trzecią lokatę.

W tym dniu rywalizację rozpoczną siatkarze. Asseco Resovia na początek zagra z Cerradem Czarnymi Radom (godz. 19:30). W drugim półfinale, który rozpocznie się trzy godziny wcześniej PGE Skra Bełchatów zmierzy się z Politechniką Warszawską.

Sezon w Orlen Lidze startuje 15 października. Na początek Developres czeka wyjazd do Dąbrowy Górniczej. Tydzień później w hali Podpromie rzeszowianki podejmować będą Budowlanych Łódź. Asseco Resovia pierwszy raz o punkty w PlusLidze powalczy już 1 października. Wówczas zmierzy się na wyjeździe z Politechniką Warszawską.Więcej o: