Wisła Kraków. Michał Miśkiewicz: Nie ma pozytywów

Po porażce z Jagiellonią Białystok piłkarze Wisły Kraków nie kryli rozgoryczenia. - Jest i frustracja, i złość, i rozpacz - przyznaje Michał Miśkiewicz.
Bramkarz Wisły popełnił błąd przy pierwszej bramce dla Jagiellonii, kiedy nie zdołał odbić piłki uderzonej głową przez Dmytro Chomczenowskiego. Potem kilka razy uratował jednak zespół od straty bramki, a w końcówce obronił nawet strzał Piotra Tomasika z rzutu karnego.

- Przydarzył nam się błąd. Zawsze biorę błędy na siebie, tak jest i tym razem. Niewiele brakowało, ale niestety przegraliśmy. Nie ma pozytywów i musimy sobie z tym radzić - mówi Miśkiewicz na oficjalnej stronie klubu.

W ostatnich tygodniach krakowianie na dobre osiedli na dnie ekstraklasy. Siedem porażek z rzędu to najgorszy wynik w historii występów klubu w ekstraklasie.

- Jak się przegrywa siódmy mecz z rzędu to jest i frustracja, i złość, i rozpacz. Trzeba wierzyć, że podniesiemy się, i tym razem też w to wierzę - zaznacza bramkarz.

Zdjęcie Adidas Koszulka meczowa Wisła Kraków M S86393 Zdjęcie Adidas Koszulka meczowa Wisła Kraków M S86394 Zdjęcie Adidas Koszulka meczowa Wisła Kraków M S86398
Adidas Koszulka meczowa Wis... Adidas Koszulka meczowa Wis... Adidas Koszulka meczowa Wis...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info