Korona z Arką, rusza I liga piłkarzy ręcznych, sparingi koszykarzy [PLAN WEEKENDU]

Sportowy weekend czyli co, gdzie, kiedy na świętokrzyskich arenach?
PIŁKA NOŻNA

LOTTO EKSTRAKLASA: Korona Kielce - Arka Gdynia, Arena Kolporter przy ul. Ściegiennego, sobota godz. 18.

III LIGA: Spartakus Aureus Daleszyce - Podlasie Biała Podlaska, niedziela godz. 16.

III LIGA KOBIET: Topspin Promnik - Orlicz Suchedniów, sobota godz. 12, KKP Kielce - KSP Kielce, boisko przy ul. Prostej, Kamienna Brody - Sparta Daleszyce - oba niedziela godz. 11, Hetmanki Włoszczowa - Victoria Pińczów, niedziela godz. 11.30, Wisła Nowy Korczyn - Stal Kunów, niedziela godz. 13.

IV LIGA: Hetman Włoszczowa - Alit Ożarów, sobota godz. 11, Zdrój Busko - Korona II Kielce, sobota godz. 16, Czarni Połaniec - Olimpia-Pogoń Staszów, Naprzód Jędrzejów - Nidzianka Bieliny, Neptun Końskie - Łysica Bodzentyn, Lubrzanka Kajetanów - Unia Sędziszów, boisko w Ćmińsku, Moravia Morawica - TS 1946 Nida Pińczów, Sparta Caffaro Kazimierza Wielka - ŁKS Georyt Łagów, Wisła Sandomierz - Partyzant Radoszyce - wszystkie mecze niedziela godz. 16.

KLASA OKRĘGOWA: GKS Nowiny - Gród Ćmińsk, Star Starachowice - Stal Kunów, Piast Stopnica - Gród Wiślica - mecze sobota godz. 16, GKS Rudki - Polanie Muszkieter Pierzchnica, Klimontowianka Klimontów - Granat Skarżysko-Kamienna, Orlicz Su-chedniów - Kamienna Brody, Zenit Chmielnik - Sparta Dwikozy, Wicher Miedziana Góra - Lechia Strawczyn - wszystkie mecze niedziela, godz. 16.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW: Korona Kielce - GKS Bełchatów, boisko przy ul. Prostej, sobota godz. 12.

ŚWIĘTOKRZYSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH: Olimpia-Pogoń Staszów - Orlęta Kielce, sobota godz. 10, Juventa Starachowice - Zenit Chmielnik, Zdrój Busko-Zdrój - Moravia Morawica, Granat Skarżysko-Kamienna - Klimontowianka Klimontów, KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Unia Sędziszów - wszystkie mecze sobota godz. 13.

ŚWIĘTOKRZYSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH: Naprzód Jędrzejów - Neptun Końskie, sobota godz. 11, KKP Korona Kielce - Granat Skarżysko Kamienna, boisko przy ul. Szczepaniaka, KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Korona SA Kielce - oba mecze sobota godz. 13.

PIŁKA RĘCZNA

I LIGA MĘŻCZYZN: KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. - Olimp Grodków, hala przy ul. Świętokrzyskiej, sobota, godz. 17, KSSPR Końskie - Siódemka Legnica, hala przy ul. Stoińskiego, sobota godz. 18.

SPARINGI: AZS UJK Kielce - Wisła Sandomierz, hala przy ul. Świętokrzyskiej 21, sobota, godz. 10, AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Wisła Sandomierz, hala przy al. Tysiąclecia 7, sobota godz. 11.30.

KOSZYKÓWKA

SPARINGI: AZS UJK Kielce - Wisła Kraków, hala przy ul. Świętokrzyskiej 21, piątek godz. 18.15, AZS UJK - AZS Politechnika Krakowska, hala przy ul. Świętokrzyskiej 21, sobota godz. 12.

TENIS

XXI OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA O PUCHAR GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH, MEMORIAŁ ADAMA BORCHÓLSKIEGO I ADAMA KRAJEW-SKIEGO: korty Tęczy-Społem Kielce przy ul. Zagnańskiej 110, sobota i niedziela godz. 10.

TENIS STOŁOWY

I GRAND PRIX AMATORÓW: hala przy ul. Szkolnej 1 w Bilczy, niedziela godz. 10.

Więcej o: