Sport.pl

Ostatnie dni I etapu sprzedaży karnetów na Asseco Resovię

Tylko do piątku można kupować karnety na mecze Asseco Resovii w nowym sezonie w pierwszym etapie ich rezerwacji. Od poniedziałku rusza drugi etap, czyli wolna sprzedaż.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLJak co roku sprzedaż karnetów na mecze rzeszowskich siatkarzy podzielona została na dwa etapy. W pierwszym prawo zarezerwowania swojego miejsca dostali posiadacze karnetów z ubiegłego roku. - Z tej opcji skorzystało na razie 2,8 tys. kibiców - mówi Katarzyna Zięba, oficer prasowy Asseco Resovii. Nie wszyscy zdążyli jednak je odebrać, a taki jest warunek ich wykupienia. Czas mają tylko do piątku.

Ostatnie godziny na rezerwacje całosezonowej wejściówki mają też zapominalscy, którzy jeszcze tego nie zrobili. Co roku ponad 3 tys. kibiców kupowało karnety, podobnie może być więc i teraz, jeśli jednak fani nieco się pospieszą. Jeśli nie, nie wykupione miejsca trafią do wolnej sprzedaży, która rozpocznie się w poniedziałek. Wtedy nie będzie już żadnych ograniczeń.

Ceny karnetów nie uległy zmianie w porównaniu z poprzednim sezonem, za najtańsze trzeba zapłacić 500 zł, za najdroższe 600 zł. Karnety będą obowiązywały na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski, organizowane przez Asseco Resovię w hali Podpromie.

Posiadacze karnetów będą mieli też pierwszeństwo oraz specjalny rabat na zakup biletów na rozgrywki Ligi Mistrzów.

Nie wszystkie sektory będą jednak dostępne w wolnej sprzedaży karnetów. Te za boiskiem są wyłączone ze sprzedaży i przeznaczone do sprzedaży biletowej, dla grup zorganizowanych.Więcej o: