90 minut Gabovsa i Kallaste. Do Kielc wrócą jednak w zupełnie innych humorach

Vladislavs Gabovs i Ken Kallaste, obrońcy Korony Kielce zagrali po 90 minut w eliminacyjnych meczach swoich reprezentacji do mistrzostw świata w 2018 roku.
Łotwa na otwarcie eliminacji zmierzyła się na wyjeździe z Andorą. Wygrała 1:0, a zwycięskiego gola zdobył w 48. minucie Valerijs Sabala. Gabovs, który ostatnio rzadko grał w podstawowym składzie Korony, tym razem zagrał całe spotkanie. Wystąpił na prawej obrony. Łotwa w następnej kolejce zagra z Wyspami Owczymi. Mecz odbędzie się 7 października na stadionie w Rydze.

Natomiast zupełnie nieudanie wspominać będzie wtorkowy mecz Ken Kallaste. Reprezentant Estonii zagrał 90 minut w przegranym wysoko, bo aż 0:5 wyjazdowym starciu z Bośnią i Hercegowiną. W następnym pojedynku Estonia zmierzy się u siebie z Gibraltarem (7 października w Tallinnie).