Lech Poznań. Gol Paulusa Arajuuriego w reprezentacji Finlandii. Bramkarz bez szans [WIDEO]

Obrońca Lecha Poznań Paulus Arajuuri zdobył bramkę dla reprezentacji Finlandii, która w swoim pierwszym meczu w eliminacjach do mundialu 2018 zremisowała u siebie 1:1 z Kosowem.

Stoper Kolejorza pokonał bramkarza rywali w 18. minucie po rzucie rożnym. Miał pod bramką dużo miejsca, więc zdążył przyjąć piłkę i kopnąć pod poprzeczkę.

Mecz rozegrany w Turku zakończył się remisem, po tym jak w 60. minucie gola z rzutu karnego strzelił dla Kosowa Valon Berisha.

Paulus Arajuuri rozegrał całe spotkanie i był to jego siedemnasty występ i drugie trafienie w drużynie narodowej. Od 73. minuty przebywał na boisku były zawodnik Lecha Poznań Kasper Hamalainen