Odra samodzielnym liderem, a Radomiak już czwarty

Zawodnicy Radomiaka Radom stopniowo pną się w górę rozgrywek II ligi. Po zwycięstwie nad Kotwicą Kołobrzeg podopieczni Wernera Liczki są już na czwartym miejscu.
Piątkowe pojedynki zakończyły się sukcesami Radomiaka i Polonii Bytom. Pierwsi w pojedynku z Kotwicą Kołobrzeg w ciągu zaledwie 12. minut zaaplikowali rywalom trzy bramki (w poprzednich sześciu meczach zdobyli ich łącznie - cztery, przyp. Red), zaś bytomianie po dwóch porażkach 0:4 w końcu pokonali w Rybniku ROW.

W sobotę oczy kibiców II ligi skierowane były głównie na Tarnobrzeg, gdzie miejscowa Siarka podejmowała lidera - Raków Częstochowa. Tam do 85. minuty goście prowadzili 1:0 a bramkę zdobył Konrad Zaradny. Gospodarze jednak, jeszcze raz udowodnili, że należy grac do końca i po golu Marcina Stromeckiego, zdobyli punkt i nadal pozostają niepokonani przed własną publicznością.

W końcu w niedzielę klasę w Legionowie pokazali zawodnicy beniaminka - Odry Opole. Goście trzykrotnie zmusili do kapitulacji Sebastiana Madejskiego i wygrywając, zostali samodzielnym przodownikiem rozgrywek.

Wyniki 7 kolejki:

Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 3:3, GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 2:2, Gryf Wejherowo - Polonia Warszawa 0:0, Legionovia Legionowo - Odra Opole 1:3, ROW Rybnik - Polonia Bytom 1:2, Siarka Tarnobrzeg - Raków Częstochowa 1:1, Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg 3:2, Rozwój Katowice - Błękitni Stargard 0:1, Puszcza Niepołomice - Olimpia Zambrów 1:1.