Cenny remis Olimpii Zambrów na trudnym terenie

II-ligowa Olimpia Zambrów zremisowała 1:1 w wyjazdowym meczu z Puszczą Niepołomice. Drużynę poprowadził w tym spotkaniu nowy trener Piotr Rzepka.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

W ostatnich trzech spotkaniach funkcję tymczasowego szkoleniowca Olimpii Zambrów pełnił Sławomir Majak. W trzech meczach drużyna pod jego wodzą zanotowała po jedynym zwycięstwie, remisie i porażce. Sytuacja zespołu z Zambrowa nadal jednak była zła. Drużyna zajmowała ostatnie miejsce w lidze.

Przed siódmą kolejką ogłoszono, że nowym trenerem Olimpii będzie Piotr Rzepka, który ostatnio pracował w Gryfie Wejherowo. Drużyna z Zambrowa pod wodzą nowego szkoleniowca uzyskała korzystny wyniki w wyjazdowym spotkaniu z Puszczą Niepołomice, która zajmuje trzecie miejsce w lidze.

Olimpia co prawda przegrywała od 36. minuty, ale udało jej się wyrównać. W 73. minucie rzut karny wykorzystał Artur Bogusz. Drużyna z Zambrowa nadal jest ostatnia, ale ma tyle samo punktów co trzy inne zespoły. W następnej kolejce zagra natomiast z jedną z nich. Do Zambrowa przyjedzie Rozwój Katowice.