Bruk-Bet Termalica. W Niecieczy sprzedali wszystkie bilety na mecz z Legią

Przyjazd mistrzów Polski do Niecieczy zapowiada się na duże wydarzenie. Choć do meczu jeszcze 10 dni, wszystkie bilety zostały już sprzedane.
Spotkanie rozpocznie się 10 września o godz. 20.30. Już wiadomo, że liczący nieco ponad 4,5 tysiąca miejsc stadion w Niecieczy zapełni się do ostatniego krzesełka. Bruk-Bet poinformował, że w kasach nie ma już biletów na mecz z Legią.

Drużyna z Warszawy przyjedzie do Niecieczy po raz drugi. Z pierwszej wyprawy mistrzowie Polski mają fatalne wspomnienia - przegrali 0:3. Co ciekawe, Legia jeszcze nigdy nie pokonała Bruk-Betu - w pierwszym spotkaniu jesienią na stadionie przy ul. Łazienkowskiej padł remis 1:1.

Tym razem zespołowi ze stolicy też nie powinno być łatwo, bo niecieczanie w tym sezonie spisują się bardzo dobrze. W pierwszych siedmiu meczach podopieczni Czesława Michniewicza zdobyli 13 punktów, tyle samo co liderująca Jagiellonia Białystok. To daje im piąte miejsce w tabeli. Legia ma o cztery punkty mniej i jest dziesiąta.

Zdjęcie Adidas Koszulka meczowa Legia Warszawa Pazdan Zdjęcie Adidas Legia Warszawa t-shirt DLEG18 Zdjęcie Legia Warszawa shaker proteinowy Buchsteiner
Adidas Koszulka meczowa Leg... Adidas Legia Warszawa t-shi... Legia Warszawa shaker prote...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info