Adepci Czarnych szykują się do sezonu. Najmłodsi ćwiczyli na zgrupowaniu

Młodzież Radomskiego Centrum Siatkarskiego Czarni przygotowuje się do rozgrywek w sezonie 2016/2017. W cyklu przygotowawczym uczestniczą młodzicy, kadeci i juniorzy radomskiego klubu.
Juniorzy, którzy oprócz rozgrywek na Mazowszu będą też stanowić trzon zespołu Czarnych w Młodej Lidze trenują już od połowy sierpnia. - Ćwiczymy w Radomiu. Naszą główną bazą jest hala sportowa V Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta. Mozolnie realizujemy plan pracy - powiedział Andrzej Sitkowski, trener aktualnych wicemistrzów Polski do lat 23.

Okres przygotowawczy kontynuują także młodsi siatkarze Czarnych. Mowa i młodzikach i kadetach, którzy zakończyli właśnie kilkudniowe zgrupowanie w Suchej Beskidzkiej. Treningi odbywały się pod okiem szkoleniowców Czarnych: Arkadiusza Sawiczyńskiego i Krzysztofa Jaskulskiego. - Mieliśmy bardzo dobre warunki do treningu. Nasza młodzież sumiennie trenowała, ale był też czas na wypoczynek. Dalszy etap przygotowań do sezonu będziemy już realizować w Radomiu - skomentował trener Sawiczyński.

Zdjęcie Axer Piłka do siatkówki Active Zdjęcie Axer Piłka do siatkówki Fiesta Zdjęcie Axer Piłka do siatkówki Sorento
Axer Piłka do siatkówki Act... Axer Piłka do siatkówki Fie... Axer Piłka do siatkówki Sor...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info