Sport.pl

Lech Poznań. Nenad Bjelica: Nie żądałem od zarządu zawodników. Obecna kadra wystarczy do gry o podium

- Mamy bardzo dobrą kadrę i myślę, że ona wystarczy do tego, by grać o podium. Żadnych żądań nie przestawiłem zarządowi, jestem zadowolony z liczebności i jakości zawodników w zespole - powiedział Nenad Bjelica, nowy trener Lecha Poznań.
W ostatnich tygodniach wiele mówiło się o tym, że Lech Poznań, by liczyć się w walce o mistrzostwo Polski, musi zmienić trenera i wzmocnić zespół. Zarząd zdecydował się na połowiczne spełnienie próśb kibiców - zrezygnował z trenera Jana Urbana i na jego posadę zatrudnił Nenada Bjelicę. Jeśli chodzi o transfery do klubu - tutaj nic już się prawdopodobnie nie wydarzy.

- Nie przedstawiłem zarządowi żadnych żądań podczas negocjacji. Mamy bardzo dobrą kadrę i myślę, że ona wystarczy do tego, by grać o podium. Żadnych żądań nie przestawiłem zarządowi, jestem zadowolony z liczebności i jakości zawodników w zespole - skomentował nowy szkoleniowiec Kolejorza.

Chorwat przyznał, że zna status Lecha na polskim podwórku i przedstawił cele przed nim postawione. - Jeśli chodzi o historie, kadrę i kibiców, to Lech jest absolutnie w topowej trójce w Polsce. A zatem naszym obowiązkiem jest na koniec sezonu znaleźć się tam też sportowo. Jestem przekonany, że uda nam się to. Jak? Ciężką pracą - tłumaczy Bjelica.

Zdjęcie Lanki Nike Junior Tiempo Genio FG 630861-470 Zdjęcie LANKI NIKE MAGISTA OLA LANKI 651551-106 Zdjęcie Lanki NIKE MERCURIAL VORTEX FG 573873-635
Lanki Nike Junior Tiempo Ge... LANKI NIKE MAGISTA OLA LANK... Lanki NIKE MERCURIAL VORTEX...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Skomentuj:
Lech Poznań. Nenad Bjelica: Nie żądałem od zarządu zawodników. Obecna kadra wystarczy do gry o podium
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX