Na Radomski Maraton Trzeźwości tym razem zapraszają do puszczy

Tegoroczny Radomski Maraton Trzeźwości odbędzie się w niedzielę 4 września. Zmagania zapowiadają się niezwykle ciekawie.
Termin imprezy oraz lokalizacja powinny zachęcić wszystkich aktywnych mieszkańców ziemi radomskiej do wzięcia udziału w tej imprezie. - Zachęcamy do startu na wybranym dystansie - 10 kilometrów, półmaratonie, lub maratonie. Trasy wszystkich biegów poprowadzono pięknymi terenami Puszczy Kozienickiej. Polecamy szczególnie udział w biegu na dystansie 10 kilometrów, dla którego przedłużamy do końca sierpnia promocyjną opłatę startową. Wystarczy dokonać zgłoszenia na stronie biegiemradom.pl i wpłacić 20 złotych na k-to Stowarzyszenia "Biegiem Radom!" - BGŻ O/Radom - 46 2030 0045 1110 0000 0235 7250. Zapraszamy również do pokonania tej najkrótszej z tras - osoby uprawiające marsze z kijkami. Możecie zgłaszać się mailowo na - biegiemradom@wp.pl - podając nazwisko i imię , wiek i dopisek "Nordic Walking". Nie wnosicie żadnej opłaty startowej - czytamy w komunikacie organizacyjnym.

Tymczasem tradycyjnie już pierwszym, którzy zameldują się na mecie maratonu - zawodniczce i zawodnikowi ze Stowarzyszenia "Biegiem Radom!" poza nagrodami regulaminowymi, organizatorzy fundują wyjazd na wiosenny maraton zagraniczny. Całą imprezę będą uświetniały występy lokalnych zespołów z gminy Jastrzębia - będącej gospodarzem zawodów. Przypomnijmy, że RMT odbędzie się w niedzielę 4 września. Biuro zawodów czynne będzie od godz. 8 i będzie mieściło się w budynku szkoły w Kozłowie. Początek zawodów o godz. 11.