Jan Urban: Rozmawiam z prezesami, ale nie o mojej przyszłości w Lechu Poznań

Trener Lecha Poznań Jan Urban twierdzi, że nie wie, jaka jest jego sytuacja w klubie. - Jest cisza, a w takich sytuacjach różnie bywa - mówi.


Lech Poznań wygrał dwa ostatnie mecze - 3:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała w Pucharze Polski, a następnie 2:1 z Cracovią, co było pierwszym zwycięstwem Kolejorza w tym sezonie ekstraklasy. Lechici mają tylko cztery punkty i nadal są w strefie spadkowej w ligowej tabeli.

Według nieoficjalnych informacji władze poznańskiego klubu już kilkanaście dni temu podjęły decyzję o tym, że Jan Urban nie dokończy sezonu na stanowisku trenera Lecha Poznań. Ma pracować najdłużej do końca roku, ale bardzo możliwe, że straci posadę, jeśli jego piłkarze zaliczą kolejną wpadkę. Szefowie klubu z Bułgarskiej rozmawiają już z potencjalnymi nowymi trenerami. To obcokrajowcy. Rumuńskie media poinformowały, że ofertę z Lecha ma Edi Iordanescu.

Jan Urban mówił niedawno, że nie zna swojej sytuacji w Kolejorzu. W czwartek potwierdził to. - Nie rozmawiamy z szefami o mojej sytuacji. To znaczy prezes nie zaczyna tematu, ja też nie i w sumie to trudno powiedzieć, co to oznacza. Różnie można to interpretować, bo czasami jest cisza, spokój, a jednak coś się dzieje - mówi szkoleniowiec i dodaje: - Spotykamy się normalnie z prezesami, są rozmowy na temat drużyny, poszczególnych zawodników, ale nie o mojej przyszłości.

Wielkopolska na igrzyskach - historyczne medale i nadzieje w Rio

Zdjęcie Lanki ADIDAS F5 FG M17668 Zdjęcie Lanki adidas Performance MESSI 15.3 (KCT74) Zdjęcie Lanki Adidas Performance X 15 4 Fxg IUS21
Lanki ADIDAS F5 FG M17668 Lanki adidas Performance ME... Lanki Adidas Performance X ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info