Sport.pl

Stal Mielec remisuje po raz trzeci. "Wypada nam się tylko cieszyć z punktu"

W trzecim meczu sezonu Stal Mielec znów podzieliła się punktami. W niedzielę beniaminek uratował w ostatniej minucie remis z MKS-em Kluczbork.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Mielec? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLStal Mielec, jak na razie uczy się pierwszoligowej piłki. Mielczanom ambicji i walki odmówić nie można. Podopieczni trenera Janusza Białka w roli beniaminka nie odstają wyraźnie od rywali. Na razie jednak ciężko im się przełamać i sięgnąć po pierwsze zwycięstwo na zapleczu ekstraklasy.

W niedzielę rywalem Stali był MKS Kluczbork. Goście postawili mielczanom trudne warunki i niewiele zabrakło, by z Mielca wywieźli komplet punktów. - Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu - nie ukrywał Kamil Radujl, pomocnik Stali, który w doliczonym czasie gry z rzutu karnego zapewnił punkt swojej drużyny. Kwadrans wcześniej Tomasza Liberę pokonał bowiem Paweł Kubiak. - Cieszę się, że udźwignąłem ciężar i padł gol - dodał autor trafienia dla Stali.

Z punktu cieszył się trener Białek, który przyznał, że rywal rozpracował jego zespół. - Wypada nam się tylko cieszyć z punktu. Przeciwnik postawił nam bardzo trudne warunki do gry. Widać było brak realizacji naszych zadań. Rozpracowali nas, nasze mocne strony. Szkoda akcji Szymona Sobczaka z Mateuszem Cholewiankiem, którzy "jechali" dwa na jeden. Jeden bał się podjąć decyzji o strzale w sytuacji sam na sam, drugi się poślizgnął i nic nie wyszło. Uczymy się tej ligi, zbieramy doświadczenie. Tutaj nic nie dostaje się za darmo. Kluczbork pokazał ogranie i pomysł na grę na pierwszoligowym poziomie. Nam trochę do tego brakuje. Za mało sytuacji ofensywnych. Rozpoczynamy atak, ale go nie kończymy - przyznał trener Stali i dodał. - Mecz był wyrównany. Zespoły czuły duży respekt przed sobą. Nie jestem zawiedziony. Szanuję ten punkt - zakończył trener Białek.Zdjęcie Lanki Nike Magista Opus FG 649230 Zdjęcie Lanki Nike Performance MAGISTA ONDA FG 651543 Zdjęcie Lanki Nike Performance MAGISTA ORDEN FG 651329
Lanki Nike Magista Opus FG ... Lanki Nike Performance MAGI... Lanki Nike Performance MAGI...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: