Sport.pl

Denis Thomalla (ex-Lech Poznań) bohaterem swojej drużyny w pierwszej kolejce nowego sezonu [WIDEO]

Efektownym strzałem z półobrotu Denis Thomalla zapewnił swojej drużynie 1. FC Heidenheim zwycięstwo 1:0 w meczu z Erzgebirge Aue w pierwszej kolejce niemieckiej 2. Bundesligi.


To pierwszy gol 24-letniego napastnika dla 1. FC Heidenheim po transferze z Lecha Poznań. Denis Thomalla grał już dla tego klubu wiosną, ale był wówczas tylko wypożyczony z Kolejorza. Latem został sprzedany za ok. 350 tys. euro. W niedzielę wyszedł w pierwszym składzie zespołu i w 42. minucie zdobył jedyną bramkę meczu.To pierwsze w tym sezonie, a w sumie już piąte trafienie Denisa Thomalli w czternastym występie ligowym dla Heidenheim. W Lechu Poznań Niemiec okazał się wielkim transferowym niewypałem. W trzynastu spotkaniach ekstraklasy nie strzelił ani jednego gola, a swoje jedyne dwie bramki dla Kolejorza zdobył w europejskich pucharach.

Wielkopolska na igrzyskach - historyczne medale i nadzieje w Rio

Zdjęcie Nike Ochraniacze piłkarskie Mercurial Lite SP0284-106 Zdjęcie NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE PARK GUARD SP0253-067 Zdjęcie NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE PROTEGGA SHIELD SP0255 370
Nike Ochraniacze piłkarskie... NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE... NIKE OCHRANIACZE PIŁKARSKIE...
Sprawdź ceny » Porównaj ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: