Karol Linetty (ex-Lech Poznań) znów w pierwszym składzie Sampdorii Genua [WIDEO]

Były pomocnik Lecha Poznań Karol Linetty po raz kolejny zagrał w podstawowym składzie Sampdorii Genua. Włoski klub bezbramkowo zremisował w sparingu z hiszpańską Malagą.
Karol Linetty, który kilkanaście dni temu podpisał pięcioletni kontrakt z Sampdorią, w drugim meczu z rzędu wyszedł w podstawowym składzie nowej drużyny. Ostatnio rozegrał 45 minut przeciwko młodzieżowej drużynie Sampdorii. Były lechita wpisał się nawet na listę strzelców, zdobywając gola na 2:0 (pierwszy zespół wygrał 4:0).

Tym razem reprezentant Polski zagrał od pierwszej minuty przeciwko Maladzie w pierwszym sparingu Sampdorii na obozie w Hiszpanii. Linetty zagrał w środku pola obok Lucasa Torreiry i doświadczonego Paragwajczyka Edgara Barreto. Polak zagrał 60 minut, kwadrans po przerwie zmienił go Włoch Mirko Eramo wypożyczony do Sampdorii z Trapani Calcio. W pierwszym składzie Sampdorii zagrał też inny nowy letni nabytek zespołu 20-letni czeski ofensywny pomocnik Patrick Schick.

Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, choć zdaniem włoskich mediów zespół z Genui zaprezentował się z niezłej strony na tle ósmej drużyny hiszpańskiej Primera Division.

Skrót meczu Sampdorii z Malagą można obejrzeć poniżej:Wielkopolska na igrzyskach - historyczne medale i nadzieje w RioZdjęcie Etui Kks Lech Poznan I9300/I9500 White Zdjęcie B&S Lech Poznań, plecak szkolny, granat Zdjęcie B&S Lech Poznań, tornister, granat
Etui Kks Lech Poznan I9300/... B&S Lech Poznań, plecak... B&S Lech Poznań, tornis...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info