Lekkoatletki z Radomia medalistkami Og鏊nopolskiej Olimpiady M這dzie篡

Zacz窸y Martyna Kotwi豉 i Natalia Wosztyl (obie RLTL ZTE Radom), kt鏎e wywalczy造 srebrne medale OOM, czyli zosta造 wicemistrzyniami Polski w swoich konkurencjach w kategorii juniorek m這dszych. Potem radomskie zawodniczki. m.in. Joanna Hajdrowska dorzuci造 kolejne, w tym z這te kr捫ki. Zawody z udzia貫m radomskich zawodniczek trwaj we Wroc豉wiu.
Zawody z udzia貫m radomskich zawodniczek trwaj we Wroc豉wiu. Kotwi豉 zapewni豉 sobie srebro w biegu na 100 metr闚. Radomianka przebieg豉 ten dystans w czasie 12 sekund i ust徙i豉 jedynie Klaudii Adamek (11.78). Trzecie miejsce przypad這 Alicji Potasznik (12.20). Z kolei Natalia Wosztyl tytu wicemistrzowski wywalczy豉 w biegu na 400 m. przez p這tki (60.80). Z這ty medal w tej konkurencji przypad Susane Lachele (60.73). Sz鏀ta w fina這wym biegu finiszowa豉 Izabela Smoli雟ka (63.50), kolejna z reprezentantek ZTE. Tymczasem podw鎩n medalistk MP juniorek m這dszych zosta豉 Joanna Hajdrowska. Reprezentantka ZTE w konkurencjach technicznych zdoby豉 z這to w rzucie oszczepem (jej koronna konkurencja) oraz br您 w pchni璚iu kul. Kolejne najwa積iejsze osi庵ni璚ie pad這 逝pem radomskiej sztafety. Dru篡na ZTE w sk豉dzie Weronika Tkaczyk, Natalia Wosztyl, Izabela Smoli雟ka i Martyna Kotwi豉 okaza豉 si bezkonkurencyjna w biegu rozstawnym 4 x 100 metr闚.