Radomski zespół rajdowy MSZ Racing otworzył nową siedzibę

Najbliższym startem dla radomskiego zespołu będzie Rajd Rzeszowski, łączona runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Europy. W zawodach Oplem Adamem R2, obsługiwanym przez MSZ Racing pojadą Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski.
Przerwę pomiędzy rundami Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski zespół MSZ Racing wykorzystał pracowicie. Grupa otworzyła nową siedzibę i od sierpnia mieści się już w Radomiu.

Nie ma jednak zbyt wiele czasu na przyzwyczajanie się do nowego miejsca. Już w ten weekend (5-6 sierpnia) MSZ Racing weźmie udział w Rajdzie Rzeszowskim. W barwach teamu z Radomia pojadą Łukasz Byśkiniewicz i Maciej Wisławski.

- Bardzo się cieszę, że po dwumiesięcznej przerwie wracamy na odcinki specjalne, szczególnie, że jest to bardzo fajny Rajd Rzeszowski, w tym roku rozgrywany także w Mistrzostwach Europy - mówi Jakub Wysocki, szef zespołu. - Naszym Oplem Adamem R2 wystartuje załoga rajdowa TVN Turbo, czyli duet Byśkiniewicz/Wisławski. Wspólnie jeszcze mocniej angażujemy się w motorsport. W ostatnim czasie bardzo ciężko pracowaliśmy, ponieważ cały zespół przeniósł się z Warszawy do nowej siedziby w Radomiu. Co ważne, coraz więcej firm z naszego miasta włącza się aktywnie w motorsport, a to jest bardzo budujące - dodał szef zespołu.

Wsparcie podczas Rajdu Rzeszowskiego udzielą grupie MSZ Racing firmy: Media Service Zawada, Tekom Technologia, iPlanet, Modesto Polska oraz marka Smaczek z Doliny Radomki.