Dokumenty nie budziły zastrzeżeń. Cerrad Czarni z licencją na grę w PlusLidze

Na posiedzeniu komisji ds. licencji Polskiego Związku Piłki Siatkowej, w sprawie przyznania prawa gry w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, 14 klubów otrzymało pozwolenie na występy w ekstraklasie. W tym gronie jest klub Cerrad Czarni Radom.
- Nasza dokumentacja była solidnie przygotowana. Nie mieliśmy zatem problemów z uzyskaniem licencji - skomentował krótko Sławomir Monik, rzecznik Cerradu Czarnych.

Tymczasem dziwi, że w gronie klubów które wciąż muszą ubiegać się o licencję jest mistrz Polski - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle. - Nie mam pojęcia z jakiego powodu ZAKSA nie otrzymała licencji. Może zadecydowały o tym jakieś błędy formalne, które kędzierzynianie szybko wyprostują - dodał rzecznik radomskiego klubu. Warto dodać, że na dzień dzisiejszy prawa gry w PlusLidze w sezonie 2016/2017 nie otrzymał także Jastrzębski Węgiel.

Warto wiedzieć:

Komisja ds. Licencji wydała licencje klubowe na sezon 2016/2017 dla następujących klubów:

PlusLiga: Świętokrzyska Siatkówka (czyli Effector Kielce), KS AZS Częstochowa SSA, TKKF Czarni Katowice (GKS Katowice), Asseco Resovia S.A. Rzeszów, AZS Politechniki Warszawskiej S.A., Trefl Gdańsk S.A, Cuprum Lubin S.A., KS Espadon Szczecin S.A., MKS Będzin S.A., Łuczniczka Bydgoszcz S.A., WKS Czarni Radom S.A., KPS Skra Bełchatów S.A., BBTS S.A. (BBTS Bielsko - Biała), PS AZS UWM S.A. (AZS Indykpol Olsztyn).

Zdjęcie Adidas Buty do siatkówki Essence 12 M AF4887 Zdjęcie Mizuno buty do siatkówki Wave Twister 4 Zdjęcie Mizuno Wave Bolt buty do siatkówki 09KV29709
Adidas Buty do siatkówki Es... Mizuno buty do siatkówki Wa... Mizuno Wave Bolt buty do si...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info