Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 0:2. Marcin Robak: Jest nam naprawdę wstyd za naszą grę

- Po raz kolejny sprawiamy przykrość naszym kibicom - mówił Marcin Robak przed kamerami LechTV po porażce 0:2 z Jagiellonią Białystok.
Lech Poznań po raz drugi z rzędu przegrał mecz na własnym stadionie. Przed tygodniem lechici przegrali u siebie z Zagłębiem Lubin, a w piątek ulegli Jagiellonii Białystok. Po tym drugim spotkaniu z trybun rozległy się przeraźliwe gwizdy. - Po raz kolejny sprawiamy przykrość naszym kibicom. Drugi raz z rzędu u siebie nie zwyciężamy. Kolejne spotkanie, w którym nie zdobywamy bramki, ale przede wszystkim punktów. Tutaj nie ma żadnego wytłumaczenia - mówił po meczu Marcin Robak przed kamerami LechTV.

Napastnik Lecha był wyraźnie rozgoryczony własną postawą i stylem gry całego zespołu. - Jest nam naprawdę wstyd za naszą grę. Znów mówimy, że będzie lepiej i znów schodzimy z boiska pokonani. Ciężko cokolwiek mądrego powiedzieć... - przyznawał.

Robak, podobnie jak inni zawodnicy Lecha, twierdzi, że do poprawy jest przede wszystkim skuteczność pod bramką rywali. - Jest ciężko, bo chcieliśmy dobrze wystartować, a ciągle nie potrafimy skierować piłki do siatki. Nie wiem, może trochę więcej pewności siebie? Dochodzimy do sytuacji strzeleckich, ale to rywale strzelają gole - kończy.Zdjęcie Lanki Adidas Performance Messi 15 1 IUT67 Zdjęcie Lanki Adidas Gloro 16.2 FG AF48620 Zdjęcie Lanki Adidas Gloro 16.2 FG AF4864
Lanki Adidas Performance Me... Lanki Adidas Gloro 16.2 FG ... Lanki Adidas Gloro 16.2 FG ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info