AZS na pierwszym treningu. Dziewięciu zawodników i trener Bąkiewicz

W środę 27 lipca siatkarze AZS-u Częstochowa rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu w PlusLidze. Na treningu, który poprowadził Michał Bąkiewicz pojawiło się 9 zawodników.
W zajęciach wzięło udział sześciu siatkarzy, który grali w AZS-ie w ostatnim sezonie: Tomasz Kowalski, Stanisław Wawrzyńczyk, Michał Szalacha, Bartosz Buniak, Rafał Szymura i Bartłomiej Janus, ponadto dwaj nowi - libero Adam Kowalski i atakujący Paweł Adamajtis, a także Adrian Szlubowski. Ten ostatni jest blisko podpisania umowy i powrotu do częstochowskiego klubu, w którym występował w sezonie w sezonie 2012/13. 28-letni Szlubowski ma za sobą grę m.in. w ligach fińskiej, niemieckiej i słowackiej. W najbliższych dniach do drużyny będą dołączać kolejni gracze, m.in. doświadczony rozgrywający.

Przygotowania do rozgrywek PlusLigi w sezonie 2016/17 potrwają dwa miesiące. Po raz pierwszy o punkty drużyna zagra 1 października, w Radomiu z Cerradem Czarnymi.

Zdjęcie ADIDAS OFICJALNA KOSZULKA MT VB SIATKARSKIEJ REPREZENTACJI POLSKI 2014 F47510 Zdjęcie Asics Komplet Siatkarski T327Z9-5043 Zdjęcie ASICS KOMPLETY SIATKARSKIE SET FLY LADY T226Z1-2990
ADIDAS OFICJALNA KOSZULKA M... Asics Komplet Siatkarski T3... ASICS KOMPLETY SIATKARSKIE ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info