Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Dwa tygodnie przerwy Dariusza Treli

Bramkarz Bruk-Betu Termaliki we wtorek opuścił szpital. Teraz czekają go dwa tygodnie przerwy w treningach.
Trela doznał kontuzji w czasie spotkania z Cracovią. Podczas interwencji przy akcji, po której bramkę zdobył Erik Jendriszek, bramkarz został uderzony w głowę. Uraz okazał się na tyle poważny, że w 30. minucie spotkania Trela opuścił boisko na noszach i został przewieziony do szpitala w Tarnowie.

Okazało się, że doznał wstrząśnienia mózgu. We wtorek opuścił już jednak szpital. Klub informuje, że Trelę czekają dwa tygodnie przerwy. Drugim bramkarzem Bruk-Betu Termaliki jest Krzysztof Pilarz, ale prawdopodobnie zespół z Niecieczy będzie teraz szukał jeszcze jednego doświadczonego piłkarza na tę pozycję.

- Uraz Darka powoduje że musimy znaleźć bramkarza. Od dwóch dni przebywa z nami Krzysztof Baran, któremu skończył się kontrakt z Jagiellonią Białystok. Być może on będzie tym rozwiązaniem. Nie chcę tego przesądzać. Darek niczym bokser potrzebuje teraz kilka dni odpoczynku - mówił tuż po meczu Czesław Michniewicz, trener niecieczan.

Trela trafił do Bruk-Betu latem i podpisał z klubem trzyletni kontrakt. Wcześniej grał m.in. w Piaście Gliwice, Lechii Gdańsk i Koronie Kielce. Do tej pory wystąpił w 94 meczach ekstraklasy.