Sześciu nowych siatkarzy w Ślepsku Suwałki

Sześciu nowych zawodników jest już w kadrze I-ligowego Ślepska Suwałki
BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Do sporych zmian doszło już w składzie I-ligowego klubu z Suwałk. Przed nowym sezonem, wystartuje najprawdopodobniej 1 października, Ślepsk zakontraktował już sześciu zawodników.

Na początku pozyskano dwóch rozgrywających. Byli to 37-letni Piotr Lipiński, który ostatnio występował w I-ligowej Victorii Wałbrzych oraz 20-letni Jan Tomczak, ostatnio grał w I-ligowej drużynie KPS Kety.

Następnie do klubu z Suwałk trafił 24-letni środkowy Daniel Szaniawski - ostatnio Pekpol Ostrołęka.

Później przyszedł czas na przyjmującego oraz atakującego. Na pierwszej pozycji występuje 22-letni Karol Rawik, który wraca do Ślepska po roku gry w AZS AGH Kraków. Nowy atakujący to z kolei 20-letni Mateusz Linda z Lotosu Trefla Gdańsk.

Jako ostatni kontrakt z klubem z Suwałk podpisał natomiast Dawid Michel. Jest to 20-letni przyjmujący, reprezentant Austrii (ma podwójne obywatelstwo austriackie i polskie).

Przygotowania do nowego sezonu Ślepsk ma rozpocząć 1 sierpnia, a w planach ma m.in. udział w turnieju we Lwowie oraz tradycyjnie już grę w memoriale Józefa Gajewskiego, który odbędzie się w Suwałkach.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Zdjęcie Adidas Torba sportowa Zdjęcie DaWanda Torba sportowa Torba sportowa DUFFEL BAG Szary Zdjęcie Yokkao Boxing Torba sportowa
Adidas Torba sportowa DaWanda Torba sportowa Torb... Yokkao Boxing Torba sportowa
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info