Muhamed Keita zdobył dwa gole w pucharach. Co na to Lech Poznań? Ściągnie go z Norwegii?

Piłkarz Lecha Poznań Muhamed Keita zdobył w europejskich pucharach dwa gole dla klubu Stromgodset Drammen, do którego jest wypożyczony. Norweski klub jednak i tak odpadł z rywalizacji z SonderjyskE z Danii

W pierwszym meczu padł wynik 2:1 dla Duńczyków, zatem norweska drużyna odrabiała straty u siebie. I odrobiła je dzięki Muhamedowi Keicie - wypożyczonemu do Stromgodset Drammen piłkarzowi Lecha Poznań. Jeszcze przed przerwą wpakował od do duńskiej siatki dwa gole, z czego jeden - w minucie 45+2.

Wszystko było zatem na dobrej drodze, Norwegowie byli bliscy awansu. Stracili jednak bramkę na 2:1, którą zdobył Mikael Uhre i doszło do dogrywki. W niej duńska drużyna SonderjyskE wyrównała na 2:2 i zespół Muhameda Keity odpadł z dalszej rywalizacji w Lidze Europejskiej.

Muhamed Keita jest w dobrej formie strzeleckiej. Jak mówił, nie chce wracać do Polski i Lecha Poznań . Jest jednak tylko wypożyczony, a Stromgodset Drammen przysługuje prawo pierwokupu.