Niespotykana oferta Rakowa. Nie będzie awansu, zwrócą kibicom pieniądze

- Wiele osób twierdzi, że Raków jest słabszy niż w poprzednim sezonie i o awans będzie bardzo trudno. Wierzymy, że jest inaczej i dlatego postanowiliśmy rzucić wyzwanie wszystkim naszym kibicom. Oczywiście nie wiemy czy awansujemy, ale chcemy podbić stawkę, jednocześnie czyniąc zakup karnetu jeszcze bardziej opłacalnym - mówi o pomyśle dla klubowej strony, właściciel klubu Michał Świerczewski.
Karnet na rundę jesienną obejmuje 9 meczów Rakowa w II lidze rozgrywanych na własnym boisku oraz spotkania częstochowian w ramach Pucharu Polski. - Zakup wejściówki na całą rundę to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także czasu (nie trzeba stać w kolejce po pojedyncze wejściówki). Teraz dochodzi jeszcze nowa promocja - zachęca klub.

Jeżeli spełni się czarny scenariusz i Raków nie wywalczy awansu do I ligi, wtedy po sezonie kibice, którzy kupili karnet dostaną zwrot pieniędzy. - Prosimy więc wszystkich o zachowanie paragonu, który otrzymają przy zakupie - to ułatwi na pewno zwrot. Zdajemy sobie sprawę, że są osoby, które już zakupiły karnet i wyrzuciły paragon. Wtedy po weryfikacji w systemie sprzedaży biletów również zostaną zwrócone pieniądze. Liczymy, że akcja zachęci do kupna karnetów na rundę jesienną, frekwencja na Limanowskiego wzrośnie, a kibice walnie przyczynią się do awansu Rakowa na zaplecze Ekstraklasy - informuje Raków.

Karnety można nabywać w czwartek i piątek w godzinach 9 - 19 w kasie MSP "Raków" przy ulicy Limanowskiego. W dniu meczu z Chrobrym sprzedaż rozpoczyna się o godzinie 9.

Ceny karnetów:

karnet ulgowy - 49 złotych

karnet normalny - 99 złotych

Dla osób, które nabyły karnet na rundę wiosenną poprzedniego sezonu klub przygotował promocyjne ceny:

karnet ulgowy - 39 złotych

karnet normalny - 89 złotych