Zielone Kaczory z Radomia rozprawiły się w stolicy z Krzyżowcami

Drugi mecz i drugie zwycięstwo futbolistów Green Ducks Radom w tym sezonie Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego II. Radomianie tym razem świętowali wygraną na wyjeździe.
Po inauguracyjnym triumfie nad Sharks B Warszawa (80:0) radomianie pojechali na pierwszy w tym sezonie pojedynek wyjazdowy. No i Zielone Kaczory nie zawiedli oczekiwań, bo zdecydowanie rozprawili się z Crusaders Warszawa. Przyjezdni wygrali ostatecznie 48:3, tracąc jedyne punkty w pierwszej kwarcie meczu. Wówczas Green Ducks prowadzili z popularnymi Krzyżowcami tylko 6:3, ale w drugiej odsłonie pokazali już swoją klasę. Do bilansu dołożyli 30 punktów, nie pozwalając rywalom na żadną zdobycz. Trzecią i czwartą kwartę radomianie rozstrzygali na swoją korzyść w takim samym stosunku (po 6:0). W kolejnym meczu PLFA II Green Ducks Radom ponownie zagrają na wyjeździe. W niedzielę 14 sierpnia powalczą z Rhinos Wyszków.