Łukasz Załuska piłkarzem Wisły Kraków

Wisła ma nowego bramkarza. Kontrakt w Krakowie podpisał Łukasz Załuska.
Od poniedziałku Załuska przechodził w Krakowie testy medyczne. Jeszcze w czasie piątkowej konferencji prasowej przed meczem z Pogonią Szczecin w klubie zapewniano, że "rozmowy trwają". Tymczasem wieczorem Rafał Szczypczyk, menedżer piłkarza poinformował, że Załuska w najbliższym sezonie będzie grać w Wiśle. Bramkarz związał się z klubem roczną umową z opcją przedłużenia.

Po chwili informację potwierdził również klub. Załuska ma 34 lata. Od 2007 roku grał w klubach zagranicznych: najpierw w Dundee United, później w Celticu Glasgow, a ostatnio w SV Darmstadt. Tylko w tym pierwszym mógł liczyć na regularne występy - w ostatnim sezonie zaliczył tylko jedno spotkanie w Bundeslidze.

- To nie będzie problemem. W tym wieku może z marszu wejść do bramki - charakteryzuje Załuskę Andrzej Dawidziuk, który uczył go fachu w MSP Szamotuły.

Wisła szukała doświadczonego bramkarza, bo tuż przed startem sezonu poważnej kontuzji doznał Michał Buchalik. W tej sytuacji jedynym ogranym w ekstraklasie golkiperem krakowian pozostawał Michał Miśkiewicz.Zdjęcie Spokey Rękawice bramkarskie CONTACT Zdjęcie SPOKEY Rękawice bramkarskie Grip Zdjęcie SPOKEY Rękawice bramkarskie Keeper
Spokey Rękawice bramkarskie... SPOKEY Rękawice bramkarskie... SPOKEY Rękawice bramkarskie...
Porównaj ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info