Rozgrywająca przedłużyła umowę z Chemikiem

Chemik nadal przedłuża kontrakty z kluczowymi zawodniczkami drużyny. Kolejny rok w Policach będzie grać Izabela Bełcik.
Rozgrywająca w Chemiku występuje od 2015 roku. Z zespołem zdobyła mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Polski. Razem z Joanną Wołosz stanowi parę podstawowych rozgrywających polickiej drużyny. Dobrze znają się z występów w reprezentacji Polski, co w minionych rozgrywkach potrafiły przełożyć na ligowe parkiety.

Bełcik duże sukcesy święciła nie tylko w Chemiku. Ma na swoim koncie ma pięć mistrzostw Polski, Puchar CEV, dwa Puchary Polski, dwa złote medale mistrzostw Europy i srebrny medal w Igrzyskach Europejskich.

To już jedenasta zawodniczka, która na pewno będzie reprezentować barwy mistrza Polski w nowym sezonie.

Poza Bełcik w Chemiku nadal będą grać również Joanna, Wołosz, Anna Werblińska, Agnieszka Bednarek-Kasza, Katarzyna Gajgał-Anioł, Stefana Veljković, Mariola Zenik i Aleksandra Jagieło. Zespół wzmocniła także powracająca z wypożyczenia Aleksandra Krzos, a kontrakt podpisała jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek w Polsce, 20-letnia Malwina Smarzek.

Zatrudniono również doświadczonego trenera Jurija Mariczewa, który do zespołu dołączy po igrzyskach olimpijskich, ponieważ trenuje żeńską reprezentację Rosji.