Sport.pl

Kibice zobaczą nowych zawodników, stroje i trening

W czwartek 14 lipca na Stadionie Miejskim odbędzie się otwarty trening zawodników Jagiellonii Białystok przed inauguracją sezonu 2016/17 Ekstraklasy. Wcześniej nowi zawodnicy pokażą stroje meczowe.
Najpierw o godzinie 17.30 na murawie Stadionu Miejskiego pojawią się nowi zawodnicy Jagiellonii, którzy zostali sprowadzeni do klubu w letnim oknie transferowym. Zaprezentują oni nowe stroje meczowe pierwszej drużyny, zaprojektowane na sezon 2016/17. Nowe trykoty w najbliższym czasie zostaną wprowadzone do ogólnodostępnej sprzedaży.

W tym samym czasie do zgromadzonych na stadionowych trybunach kibiców wyjdą pozostali piłkarze pierwszego zespołu żółto-czerwonych. Będzie to okazja dla wszystkich fanów na zdobycie autografów naszych zawodników, czy też zrobienie sobie z nimi pamiątkowego zdjęcia.

Wszyscy zgromadzeni na stadionie kibice będą mogli również zobaczyć ostatni trening Jagiellończyków przed wyjazdem do Warszawy. Zajęcia rozpoczną się około godziny 18.

- Będzie to też okazja do zmobilizowania naszych zawodników przed tym bardzo prestiżowym pojedynkiem z aktualnym mistrzem Polski i pokazania im, jak bardzo zależy jagiellońskiej społeczności na wywiezieniu ze stolicy kompletu punktów - czytamy na www.jagiellonia.pl

Wejście na stadion będzie otwarte od strony ulicy Słonecznej, a dostępne dla kibiców będą sektory Ultra oraz VIP. Wstęp na trening jest bezpłatny.

Więcej o: