Sparingi. Stal Stalowa Wola zremisowała z Puszczą Niepołomice. Wygrana Siarki Tarnobrzeg

Remisem 1:1 zakończył się sobotni, popołudniowy sparing Stali Stalowa Wola z Puszczą Niepołomice. Sparingowe zwycięstwo odniosła natomiast Siarka Tarnobrzeg, która pokonała Wigry Suwałki 2:1.

Chcesz wiedzieć wszystko o piłce nożnej na Podkarpaciu? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Sparingowe spotkanie Stali Stalowa Wola z Puszczą Niepołomice lepiej rozpoczęło się dla drużyny z Niepołomic. Już w 10. minucie Puszcza prowadziła po samobójczym trafieniu Wołodymyra Pidwirnyja (Błękitni Raciąż), który był jednym z kilku testowanych przez stalowowolski zespół zawodników. Po przerwie wyrównał Adam Zawierucha (Korona Kielce), kolejny tego dnia testowany przez Stalówkę piłkarz. Mecz rozegrano w Woli Chorzelowskiej.

W sobotę dwa mecze kontrolne rozegrał natomiast zespół Siarki Tarnobrzeg. W pierwszym siarkowcy ulegli Spartakusowi Daleszyce 0:2. W drugim pokonali pierwszoligowe Wigry Suwałki 2:1. Zwycięstwo Siarce z Wigrami zapewniły bramki Krzysztofa Ropskiego i Huberta Tomalskiego. Dla gości trafił Kamil Adamek.

W drużynie z Tarnobrzega wystąpili testowani Patryk Szewc (Sokół Sieniawa), bramkarz Karol Dybowski (Unia Tarnów), Mateusz Czyżycki i Grzegorz Płatek (obaj Stal Mielec) oraz Michał Dawidowicz (Jagiellonia II Białystok).