Motor zaczął, ale na razie wszystko po staremu

Piłkarze Motoru rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 18 zawodników.
Jak wiadomo lublinianom nie udało się do II ligi i teraz zespół trenera Tomasza Złomańczuka będzie robił kolejne podejście do

awansu. Na razie jednak do drużyny nie dołączyli nowi gracze, którzy byliby wzmocnieniem zespołu. Zabrakło także Aleksandra Komora. Utalentowany stoper Motoru trenował ostatnio z ekstraklasowym Górnikiem Łęczna, ale nie wiadomo czy tam zostanie. Od poniedziałku mają jednak do zespołu dołączyć nowi piłkarze, których przydatność sprawdzi sztab szkoleniowy. Natomiast nowy kontrakt podpisał Marcin Michota. Ten 19-letni pomocnik będzie występował w lubelskim klubie przez najbliższe dwa sezony. Już wcześniej przedłużyli umowy Artur Gieraga i Tomasz Tymosiak.

W planie przygotowań nie ma wyjazdu na zgrupowanie. Drużyna będzie trenowała na miejscu. W tym okresie Motor rozegra pięć sparingów. Pierwszy odbędzie się 16 lipca u siebie, a rywalem będzie stołeczna Polonia (godz. 18). Kolejnym przeciwnikiem będą Orlęta Radzyń Podlaski. Ten sparing zostanie rozegrany 23 lipca na boisku radzynian (godz. 11) i tego samego drużyna lubelska spotka się w Rejowcu Fabrycznym ze Spartą (godz. 17). Z kolei 27 lipca żółto-biało-niebiescy spotkają się w Rzeszowie z Resovią, natomiast ostatnią drużyną, z którą Motor zmierzy się przed rozpoczęciem sezonu będzie Chełmianka - mecz odbędzie się 30 lipca w Lublinie. Godziny tych dwóch ostatnich spotkań nie zostały jeszcze ustalone.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU