Radosław Majewski z Lecha Poznań: Gdybyś był w Grecji, przeżegnałbyś się i uciekł

- Poznania nie znam w ogóle. Gdy byłem piłkarzem Dyskobolii, wpadałem tu raz na tydzień na spaghetti. Nic więcej. Znam jednak chłopaków grających w Lechu Poznań - mówi Radosław Majewski, nowy piłkarz Kolejorza
Radosław Majewski to piłkarz bardzo doświadczony. Były gracz Dyskobolii Grodzisk Wlkp. i Polonii Warszawa, w 2010 roku wyjechał za granicę. Grał w Anglii, w Nottingham Forest i Huddersfield Town. Ostatnie miesiące spędził w PAE Weria w greckiej ekstraklasie. Dlaczego odszedł?

- Nie płacili - wyjaśnia. - Rozmowy o moim odejściu toczyły się od grudnia. Naprawdę, gdybyś był w tej Grecji, to byś się przeżegnał i uciekł. Poziom niższy niż w Polsce, infrastruktura w opłakanym stanie. Na mecze przychodziło po 700 osób, 300 krzeseł pozostawało pustych.

Jak mówi, Poznania jeszcze nie zna i wciąż szuka mieszkania. - Kiedyś, gry grałem w Dyskobolii, przyjeżdżałem tu raz na tydzień na spaghetti i to wszystko - mówi. - Stadion w Grodzisku podczas ostatniego meczu sparingowego jednak poznałem. Niewiele się zmienił. Mogliby go tylko odmalować.

Zdjęcie Adidas Piłka nożna ACE Glider AO3570 Zdjęcie Adidas Piłka nożna Ace Glider II AO3341 Zdjęcie ADIDAS PIŁKA NOŻNA TANGO PASADENA FIFA 656940
Adidas Piłka nożna ACE Glid... Adidas Piłka nożna Ace Glid... ADIDAS PIŁKA NOŻNA TANGO PA...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info