Kolejni piłkarze podpisali kontrakty z Wisłą

Beniaminek piłkarskiej I-ligi Wisła przedłużyła kontrakty z dwoma kolejnymi piłkarzami - Sebastianem Głazem i Tomaszem Sedlewskim.
Obaj są pomocnikami. Gaz ma 25 lat i jest wychowankiem Huczwy Tyszowce. Potem grał m.in. w Tomasovii Tomaszów Lubelski, Lechu Poznań (ME), Resovii, Okocimskim KS Brzesko, Stali Mielec, skąd trafił do Puław. Zawodnik podpisał umowę na dwa lata.

Z kolei 26-letni Sedlewski pierwsze futbolowe kroki stawiał w Ossie Biskupiec Pomorski. Występował też Jezioraku Iława, Olimpii Elbląg, lubelskim Motorze. Od sezonu 2014/2015 bronił barw Wisły. Sedlewski zawarł kontrakt na rok z możliwością przedłużenia o kolejny sezon.

Do tej pory do zespołu trenera Bohdana Bławackiego dołączyło dwóch nowych zawodników -- bramkarz Andrzej Witan, który ostatnio występował Termalice Bruk-Bet Nieciecza, a z bydgoskim Zawiszą sięgnął po Puchar Polski i napastnik Sylwester Patejuk - gracz rutynowany mający za sobą występy w eliminacjach do Ligi Europy i kwalifikacjach do Ligi Mistrzów z drużyną Śląska Wrocław, a także zdobycie z tą drużyną superpucharu. Grał także w m.in. w Podbeskidziu Bielsko-Biała i Zawiszy Bydgoszcz. Ponadto kontrakty z puławskim klubem - oprócz Głaza i Sedlewskiego - przedłużyli: Klimas Guscenko, Mateusz Pielach, Dawid Pożak, a profesjonalne umowy zawarli już wcześniej związani z Wisłą: Adrian Popiołek, Paweł Staszczak i Arkadiusz Drapsa.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU