Lech Poznań - Zagłębie Lubin 3:0. Jan Urban: Skład z pierwszej połowy jest zbliżony do tego, który zagra z Legią

- Można być zadowolonym przede wszystkim z pierwszej połowy. Po przerwie mecz był szarpany i tych ciekawych akcji nie było już tak wiele - powiedział trener Lecha Poznań Jan Urban po zwycięstwie 3:0 nad Zagłębiem Lubin.
Lech w sobotę pokonał Zagłębie Lubin 3:0. Lechici już do przerwy prowadzili 2:0 po trafieniach Nickiego Bille i Macieja Gajosa, a po przerwie wynik ustalił Kamil Jóźwiak. - Można być zadowolonym przede wszystkim z pierwszej połowy. To był fajny mecz, dużo ciekawych sytuacji. Druga połowa nie była już tak dobra. Co prawda zmieniliśmy sześciu zawodników, Zagłębie też dokonało wielu roszad w trakcie gry. To spowodowało, że mecz był szarpany, akcji nie było już tak wiele. Nie mogliśmy dać każdemu zagrać maksymalnie 45 minut, bo nie mieliśmy aż tylu zawodników - powiedział po spotkaniu trener Urban.

Kolejorz zacznie sezon już w czwartek mecze z Legią Warszawa, którego stawką będzie Superpuchar Polski. Trener Urban nie ukrywa, że już po sobotnim sparingu można podejrzewać, w jakim składzie rozpoczną lechici mecz z mistrzem Polski. - Można się domyślać składu, ale na kilku pozycjach mam bół głowy. Nie ulega wątpliwości, że ten skład z pierwszej połowy jest bardziej zbliżony do tego, który wybiegnie w czwartek na Łazienkowskiej - mówi trener.