Były piłkarz Lecha Poznań spadł z Serie A, ale może w niej zostać. Zagra z kapitanem rewelacji Euro 2016?

Były skrzydłowy Lecha Poznań Aleksandar Tonew ma zostać nowym piłkarzem beniaminka włoskiej Serie A FC Crotone. Klub ten chce ściągnąć również kapitana reprezentacji Islandii Arona Gunnarssona.


Aleksandar Tonew dokonał w ubiegłym sezonie niezwykłej rzeczy - mianowicie zaliczył z Aston Villą z Premier League, a potem z Frosinone Calcio pożegnał się z Serie A. Wszystko wskazuje jednak na to, że Bułgar nadal będzie występował we włoskiej ekstraklasie. Media w Italii informują bowiem, że były gracz Lecha Poznań dostał propozycję podpisania kontraktu z FC Crotone, które przygotowuje się właśnie do pierwszego w swojej historii sezonu w Serie A. Aleksandar Tonew miałby tam podpisać trzyletnią umowę i przyjść za darmo, bo jego obecny kontrakt przestanie obowiązywać z końcem czerwca.

Klub z Kalabrii rozgląda się też za innymi wzmocnieniami. Pojawiły się informacje, że Crotone stara się o Arona Gunnarssona, brodatego kapitana reprezentacji Islandii, jednej z największych rewelacji Euro 2016. 27-letni środkowy pomocnik jest obecnie zawodnikiem Cardiff City.

Zdjęcie Etui Kks Lech Poznan I9000/I9100 Black Zdjęcie PIORNIK TUBA NSNP-KKS LECH POZNAN 0148 Zdjęcie Lech Poznań Sztuczki i triki piłkarzy
Etui Kks Lech Poznan I9000/... PIORNIK TUBA NSNP-KKS LECH ... Lech Poznań Sztuczki i trik...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info